Bezoek van Sint en piet in Knokke

  • maandag, 3 december 2012

In de speeltijd van 10 uur kwamen Sinterklaas met Zwarte piet eindelijk uit hun caravan gekropen, die al enkele dagen aan onze schoolpoort gestationeerd stond.

Het was zo'n "slecht weer vandaag", dat we met z'n allen vlug naar binnen gingen! Nadat zwarte piet ons een beetje terug had opgewarmd met zijn gekke bekken en kuren, mochten we Sinterklaas in onze turnzaal verwelkomen.

Alle klassen brachten één voor één hun dansje of liedje en soms deed piet zelfs mee! Het was heel grappig! Alhoewel Sinterklaas nog steeds liever van de klassiekers "Sinterklaasje bonne bonne bonne" en "Zwarte piet wiedewiedewiet" houdt, was hij er toch heel blij mee.

In de namiddag brachten de Sint en piet nog in elke klas een bezoekje met bijhorend geschenkje en lekkers voor iedereen.

Heel erg bedankt Sinterklaas en tot volgend jaar!

 

Foto's te zien bij de klasblogs ...

Terug naar beginpagina